Dodamies atvaļinājumā! Ienākošie pasūtījumi no 23. maija līdz 5. jūnijam tiks izsūtīti 6.jūnijā!

Privātuma politika

Šajā privātuma politikā ir aprakstīts kā SIA HAPPY PARENTS (“Kidz.lv”, “mēs”) apstrādā personas datus, kā arī norādītas datu subjektiem pieejamās tiesības. Mēs apstrādāsim saņemtos personas datus tikai šajā privātuma politikā noteiktajiem nolūkiem. Izmantojot Kidz.lv pakalpojumus, kā arī pierakstoties jaunumu saņemšanai mūsu mājas lapā, jūs piekrītat šajā privātuma politikā izklāstītajiem noteikumiem kā arī mūsu Sīkdatņu politikai.

Kādus datus apstrādājam

Iegādājoties preces mūsu mājas lapā, jums ir jānorāda vārds, e-pasta adrese, telefona numurs un piegādes adrese. Šī informācija mums nepieciešama, lai mēs varētu jums nodrošināt iespēju saņemt mūsu pakalpojumus, sazinātos ar jums un nosūtītu iegādātās preces. Veicot maksājumu, mēs apstrādāsim informāciju, kas saistīta ar šādiem darījumiem.

Ja esat mūsu mājas lapā pierakstījies jaunumu saņemšanai, ievadot savu e-pasta adresi, mēs apstrādāsim šo informāciju, lai nosūtītu jums jaunākās Kidz.lv ziņas un jaunumus, kā arī informēsim par svaigākajiem piedāvājumiem.

Lai uzturētu mūsu mājas lapu, uzlabotu tās darbību, piedāvātu un personalizētu reklāmu, novērtētu mājas lapas darbību un reklāmas efektivitāti, kā arī noskaidrotu jūsu domas par mūsu pakalpojumu, mēs ievācam datus par mūsu mājas lapās apmeklējumiem, kā arī izmantojam sīkdatnes. Vairāk informācijas atradīsiet mūsu Sīkdatņu politikā.

Kāpēc apstrādājam jūsu datus

Jūsu personas datus apstrādājam saskaņā ar piemērojamajām tiesību normām. Datu apstrāde ir nepieciešama:

  • līguma saistību izpildei (piemēram, kad veicat pirkumu mūsu mājas lapā),
  • mūsu juridisko pienākumu izpildei (piemēram, kad mums ir nepieciešams apstrādāt jūsu datus saskaņā ar normatīvo aktu prasībām),
  • mūsu leģitīmo interešu ievērošanai (piemēram, lai uzlabotu mūsu mājas lapas darbību, veicinātu mūsu sniegto pakalpojumu atpazīstamību un pieejamību, ieskaitot tiešās tirgvedības un profilēšanas izmantošanu, kā arī, lai novērstu un identificētu pretlikumīgas darbības).

Ja esat pierakstījies uz Kidz.lv ziņu un jaunumu saņemšanu, datus apstrādes pamats ir jūsu piekrišana šādu ziņojumu saņemšanai.

Kam personas datus varam nodot

Jūsu personas dati var tikt nodoti trešajām personām, kas mums var nodrošināt hostinga un servera izvietošanas pakalpojumus, saziņas un satura piegādes tīklus, datu un kiberdrošības pakalpojumus, piegādes un kurjera pakalpojumus, maksājumu datu apstrādes pakalpojumus, tīmekļa analīzi, e-pastu izplatīšanas un pārraudzības pakalpojumus, sesijas ierakstīšanas pakalpojumus, mārketinga pakalpojumus, juridiskos un finanšu pakalpojumus, un citiem, kuriem tā pamatoti nepieciešama (kopā saukti “Trešās personas pakalpojumu sniedzēji”). Trešās personas pakalpojumu sniedzēji var saņemt tikai minimālu nepieciešamo personas datu apjomu, atkarībā no to konkrētās funkcijas un nolūkiem, palīdzot nodrošināt un uzlabot mūsu pakalpojumus un uzņēmējdarbību, un var to izmantot tikai šādiem nolūkiem. Mēs kopīgosim personas datus tikai ar tādiem Trešās personas pakalpojumu sniedzējiem, kuri ir apņēmušies ievērot piemērojamajos datu aizsardzības tiesību aktos paredzētās saistības. Maksājumu datu apstrādes pakalpojumus Kidz.lv sniedz Maksekeskus AS.

Datu nodošana ārpus ES

Kidz.lv darbojas Latvijas Republikā, taču mums ir tiesības saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem nosūtīt datus Trešās personas pakalpojumu sniedzējiem, kas atrodas ārpus Latvijas Republikas un kas palīdz mums nodrošināt un uzlabot savus pakalpojumus un uzņēmējdarbību. Ja mēs nosūtīsim personas datus ārpus Latvijas Republikas, mēs ievērosim visas piemērojamo tiesību aktu prasības, piemēram, nosūtīsim personas datus tikai tādiem mūsu partneriem, kas ir uzņēmušies atbilstošas datu apstrādes un aizsardzības prasības un kas nodrošina pietiekamu aizsardzības līmeni vai ir snieguši atbilstošas garantijas.

Cik ilgi datus apstrādājam

Mēs varam apstrādāt jūsu personas datus tik ilgi, kamēr datu apstrāde nepieciešama līguma izpildei un kamēr mums tas būs pamatoti nepieciešams likumisko un līgumisko tiesību un pienākumu izpildei un nodrošināšanai. Mēs varam apstrādāt jūsu personas datus, piemēram, nodokļu un juridisko prasību un tiesību nodrošināšanai vai arī īpašos gadījumos, kamēr vien tas ir attaisnoti nepieciešams (piemēram, likuma prasību izpildei).

Kad šajā punktā minētie apstākļi izbeigsies, mēs 6 mēnešu laikā izdzēsīsim jūsu personas datus.

Ja esat piekritis Kidz.lv ziņu un jaunumu saņemšanai, jūsu e-pasta adresi apstrādāsim līdz atsauksiet savu piekrišanu vai atteiksieties no turpmāku e-pastu saņemšanas. Jūs varat jebkurā laikā atteikties no iepriekš minētās informācijas saņemšanas, sekojot norādēm mūsu e-pasta vēstulēs vai sazinoties ar mums rakstot uz [email protected]

Jūsu tiesības

Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi jūsu personas datiem un labot tos, veikt grozījumus, dzēst, nodot vai ierobežot jūsu personas datu izmantošanu, tiesības iebilst pret apstrādi, kā arī tiesības uz datu pārnesamību, sazinoties ar mums, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju. Ja jūs uzskatāt, ka mēs esam nelikumīgi apstrādājuši jūsu personas datus, jums ir tiesības iesniegt sūdzību, izmantojot turpmāk sniegto kontaktinformāciju, vai jūsu attiecīgajai datu aizsardzības uzraudzības iestādei.

Personas datu sniegšana ir priekšnoteikums pakalpojumu saņemšanai un līguma noslēgšanai ar mums.

Kontaktinformācija

Ja jums ir kādi jautājumi par jūsu personas datiem vai šo privātuma politiku, vai arī jūs vēlaties iesniegt sūdzību attiecībā uz to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, rakstot uz [email protected] vai izmantojot turpmāk sniegto kontaktinformāciju:

SIA “HAPPY PARENTS”
Kam: Datu aizsardzības speciālists
Adrese: Gaiļezera iela 2-100,
Rīga, LV-1079, Latvija