Dodamies atvaļinājumā! Ienākošie pasūtījumi no 23. maija līdz 5. jūnijam tiks izsūtīti 6.jūnijā!

Latvijā ražotas rotaļlietas un preces bērniem

Latvijā ražotas rotaļlietas un preces bērniem

Bērnu preču interneta veikala Kidz.lv piedāvāto preču klāstā atradīsi arī Latvijā ražotas rotaļlietas un preces bērniem. Aizvien biežāk pircēj izvēlas tieši vietējo ražotāju piedāvātās bērnu preces, jo to dizains, funkcionalitāte un ražošanas izejmateriālu kvalitāte ir ievērojami augstāka nekā ārvalstīs ražotajām rotaļlietām un precēm. Rotaļlietu nozīme bērna attīstības un izaugsmes veicināšanā ir nozīmīga, tāpēc, iegādājoties bērnu preces, vecāki, vecvecāki un citi tuvinieki mazulim vēlas sniegt tikai pašu labāko. Tieši tāpēc daudzu vietējo ražotāju zīmoli un to produkcija iemanto pat kulta preču slavu. Izvēloties Latvijā ražotas bērnu preces, tu ne tikai iegādājies pievilcīgas un drošas preces, bet arī atbalsti dizainerus un amatniekus, kuru darba pamatā ir kvalitāte un oriģinalitāte. Iepazīsties ar mūsu apkopoto Latvijā ražoto bērnu preču izlasi un, iespējams, kādu no tām izvēlēsies arī savam mazulim!

Latvijā ražotas rotaļlietas – Dip Dap skrejriteņi

Latvijā ražotie bērnu skrejriteņi Dip Dap ir labi zināmi ikvienam vecākam mūsu valstī. Turklāt šis zīmols ir kļuvis tik populārs, ka vairums no mums bērnu balansa riteņus sauc tieši par Dip Dapiem. Dip Dap bija viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas iepazīstināja Latviju ar šo vienkāršo, bet mazuļa attīstībai tik noderīgo, attīstošo rotaļlietu. Balansa riteņi pašiem mazākajiem palīdz attīstīt līdzsvaru, koordināciju, kā arī muskulatūru. Turklāt, pēc braukšanas ar balansa riteni, iemācīties vadīt velosipēdu būs tīrais nieks. Dip Dap balansa riteņi tiek ražoti Kuldīgā, ģimenes uzņēmumā, kas īpašu vērību pievērš tieši produkta kvalitātei un dizainam, lai balansa ritenis mazulim būtu ne tikai ērts un drošs, bet arī lieliski kalpotu māsām un brāļiem dažādos vecumos. Kidz.lv piedāvājumā atradīsi ne tikai pašus skrejriteņus, bet arī to statīvus un maināmos sēdekļa pārvalkus dažādās krāsās.

Latvijā ražotas pašlīmējošās tapetes bērnistabai no Fancy Walls

Pašlīmējošās jeb peel and stick tapetes ir viens no šobrīd aktuālākajiem risinājumiem mājokļa iekārtošanā. Pateicoties šo tapešu vienkāršajai un ērtajai uzklāšanai, kā arī nebeidzamajām dizaina variācijām un personalizācijas iespējām, tās ir kļuvušas par iecienītu bērnistabas iekārtošanas interjera elementu visā pasaulē. Latvijas peel and stick tapešu ražotājs “Fancy Walls” par vienu no darbības virzieniem ir izvēlējies tieši bērnistabas tapešu ražošanu, jo “Fancy Walls” piedāvātās tekstila pašlīmējošās tapetes ir veselībai un apkārtējai videi draudzīgas (nesatur PVC), kā arī viegli kopjamas. Tapešu ērtā uzklāšana un noņemšana sniedz iespēju vienkārši mainīt bērnistabas interjeru atbilstoši bērna vecumam un interesēm, kā arī vecāku iecerētajam interjera risinājumam.

Latvijā ražotas bērnu drēbes no Ezekids

Latvijas bērnu drēbju ražotāji piedāvā savu produkciju plašā dizainu un cenu diapazona klāstā, sākot no minimālisma stilā ieturētiem ikdienas apģērbiem līdz par ekskluzīviem bērnu svētku tērpiem. Zīmols Ezekids ir zīmols, kas pircējiem piedāvā skaistu, kvalitatīvu un pārdomātu (viegli uzvelkamu/novelkamu) mazuļu apģērbu, kas dizainēts un šūts Latvijā. Plašajā sortimentā atrodami ne tikai ikdienai un svētkiem piemēroti apģērbi (kleitas, džemperi, bodiji u.c.), bet arī plaša mazuļu aksesuāru izvēle – galvas rotas, knupīša turētāji, graužamriņķi, cepures un šalles. Zīmola piedāvātais apģērbu un aksesuāru sortiments tiek piedāvāts jaundzimušajiem, mazuļiem kā arī bērniem līdz 6 gadu vecumam.

Pikleres trijstūri no Ette Tete

Pikleres trijstūris ir bērnu attīstošā rotaļlieta, kas sagādās prieku ikvienam mazulim. Pikleres trijstūri ļauj bērniem droši rotaļāties un kāpelēt mājas apstākļos, izmantojot multifinkcionālu koka konstrukciju kā spēļu laukumu. Viens no pazīstamākajiem Pikleres trijstūru ražotājiem Latvijā ir Ette Tete. Ette Tete Pikleres trijstūri tiek ražoti no bērza saplākšņa un stieņiem, kuri ir apstrādāti ar ūdens bāzes laku. Ette Tete trijstūra platums ir 80 cm, savukārt maksimālais augstums 60 cm (augstums atkarīgs no uzstādītās pozīcijas). Šīs aktivitātes rotaļlietas lietošana palīdz mazuļiem no 12 mēnešu vecuma mājas apstākļos attīstīt līdzsvaru, veiklību un kustību prieku.

Latvijā ražotas mīkstās rotaļlietas no PekaKids

Mīļmantiņa jeb īpaša mīkstā rotaļlieta ir vajadzīga katram mazulim, un visbiežāk par mazuļa pirmo mīksto rotaļlietu vecāki izvēlas dažādas plīša rotaļlietas. Lai padarītu tās vēl īpašākas, Latvijas ražotājs PekaKids piedāvā iegādāties personalizētas mīkstās rotaļlietas. PekaKids personalizēto rotaļlietu klāstā atrodami ne tikai dažādi dzīvnieki – lapsiņa, stirniņa, lācis, zaķis un pūce - , bet arī mīkstās rotaļlietas automašīnas, gaisa balona un lelles formā. Personalizētās rotaļlietas pieejamas arī dažādos izmēros, lai katrs pircējs varētu izvēlēties sev piemērotāko. Ja vēlies, lai par tava mazuļa īpašo rotaļlietu kļūtu kāds īpašs dzīvnieks, tad varat izmantot PekaKids iespēju izgatavot mīksto rotaļlietu ar sava mājdzīvnieka foto!

Kuras no Latviešu ražotāju bērnu precēm vēlētos iegādāties arī tu? Iepazīsties ar Kidz.lv plašo rotaļlietu un bērnu preču klāstu un izvēlies labāko!